Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 235/60 R18 103H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV235/60 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  84,1 €

Цена по парче

84,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот