Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 235/55 R19 105V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV235/55 R19 105V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  95,5 €

Цена по парче

95,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,25 €

Назад кон врвот