Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 225/65 R17 102H

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031478
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  107,8 €

Цена по парче

107,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот