Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 215/65 R16 102V

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV215/65 R16 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  63,7 €

Цена по парче

63,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,09 €

Назад кон врвот