Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTV 205/70 R15 96T

Star Performer SPTV
Star Performer SPTV
Star Performer

Star Performer SPTV205/70 R15 96T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
72 dB

Највисока цена:  51,9 €

Цена по парче

51,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот