Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 245/45 R19 102V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS245/45 R19 102V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022005700
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  74,5 €

Цена по парче

74,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот