Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 245/40 R18 97V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622031430
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  86 €

Цена по парче

86 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот