Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 245/30 R20 90V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS245/30 R20 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022005939
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
72 dB

Највисока цена:  93,7 €

Цена по парче

93,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот