Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 235/50 R19 103V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS235/50 R19 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022005854
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  117,9 €

Цена по парче

117,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,08 €

Назад кон врвот