Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 235/45 R19 99V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS235/45 R19 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022005502
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  88,9 €

Цена по парче

88,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот