Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 235/40 R19 96W

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS235/40 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
4718022005915
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  115 €

Цена по парче

115 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот