Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 225/55 R18 102H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS225/55 R18 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  78,4 €

Цена по парче

78,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот