Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 225/55 R16 99V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS225/55 R16 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622031188
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  46,4 €

Цена по парче

46,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,26 €

Назад кон врвот