Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 225/45 R17 91V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS225/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  54,5 €

Цена по парче

54,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,39 €

Назад кон врвот