Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 215/60 R16 99H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот