Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 215/55 R17 98V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS215/55 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022011145
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот