Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 215/55 R16 97T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS215/55 R16 97T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  53,9 €

Цена по парче

53,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,39 €

Назад кон врвот