Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 205/60 R16 96H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031249
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  51,1 €

Цена по парче

51,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот