Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 205/55 R16 91T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS205/55 R16 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  50,6 €

Цена по парче

50,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,39 €

Назад кон врвот