Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 205/45 R16 87V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS205/45 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022005090
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  41,3 €

Цена по парче

41,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот