Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/65 R15 91H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031126
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  50,1 €

Цена по парче

50,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,26 €

Назад кон врвот