Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 195/45 R16 84V

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
4717622044027
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,54 €

Назад кон врвот