Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 175/65 R15 88H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS175/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4717622031362
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот