Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 165/60 R14 79H

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS165/60 R14 79H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022004864
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот