Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 155/70 R13 79T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS155/70 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
4717622044041
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
F
C
71 dB

Највисока цена:  64,5 €

Цена по парче

64,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот