Споредете до 4 продукти:

Star Performer SPTS AS 155/65 R13 73T

Star Performer SPTS AS
Star Performer SPTS AS
Star Performer

Star Performer SPTS AS155/65 R13 73T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Star Performer
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
T
EAN:
4718022004840
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  33,5 €

Цена по парче

33,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот