Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 3 205/60 R16 96V

Star Performer

Star Performer HP 3205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
4718022000071
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  40,7 €

Цена по парче

40,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот