Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 3 205/60 R16 92V

Star Performer

Star Performer HP 3205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  46,9 €

Цена по парче

46,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот