Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 3 195/65 R15 91H

Star Performer

Star Performer HP 3195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  39,6 €

Цена по парче

39,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот