Споредете до 4 продукти:

Star Performer HP 3 185/60 R15 88H

Star Performer

Star Performer HP 3185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Star Performer
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
4718022000309
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  38,5 €

Цена по парче

38,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,98 €

Назад кон врвот