Споредете до 4 продукти:

Pirelli Scorpion Verde All-Season RFT 235/55 R19 101V

Pirelli

Pirelli Scorpion Verde All-Season RFT235/55 R19 101V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Pirelli
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8019227313703
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот