Споредете до 4 продукти:

Continental ContiCrossContact LX Sport 235/55 R19 101H

Continental ContiCrossContact LX Sport
Continental ContiCrossContact LX Sport
Continental

Continental ContiCrossContact LX Sport235/55 R19 101H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Continental
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
H
EAN:
4019238601312
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
74 dB

Највисока цена:  147,90 €

Цена по парче

147,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот