Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Sport 3 255/55 R17 104V

Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin Latitude Sport 3
Michelin

Michelin Latitude Sport 3255/55 R17 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528709177856
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  141,50 €

Цена по парче

141,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,29 €

Назад кон врвот