Споредете до 4 продукти:

Michelin Latitude Cross 235/55 R18 100H

Michelin Latitude Cross
Michelin Latitude Cross
Michelin

Michelin Latitude Cross235/55 R18 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Michelin
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700500783
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот