Споредете до 4 продукти:

Continental ContiCrossContact UHP 255/50 R19 103W

255/50 R19 103W
Continental
Continental

Continental ContiCrossContact UHP255/50 R19 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Continental
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
4019238317473
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  267,90 €

Цена по парче

267,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 16,38 €

Назад кон врвот