Споредете до 4 продукти:

Semi-pro P328 23x8.50 D12

Semi-pro

Semi-pro P32823x8.50 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Semi-pro
Ширина:
23x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4251145911423

Највисока цена:   

Назад кон врвот