Споредете до 4 продукти:

Semi-pro P328 23x8.50 D12

Semi-pro P328
Semi-pro P328
Semi-pro P328
Semi-pro

Semi-pro P32823x8.50 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Semi-pro
Ширина:
23x8.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
4251145911423

Највисока цена:  88,70 €

Цена по парче

88,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,70 €

Назад кон врвот