Споредете до 4 продукти:

Pirelli DIABLO SUPERCORSA 120/70 ZR17 58W

Pirelli DIABLO SUPERCORSA
Pirelli DIABLO SUPERCORSA
Pirelli

Pirelli DIABLO SUPERCORSA120/70 ZR17 58W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за тркање
Тип на цевка:
TL
Производител:
Pirelli
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
58
Индекс на брзина:
W
EAN:
8019227180442
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  181,20 €

Цена по парче

181,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот