Споредете до 4 продукти:

Avon AV56 Storm 2 Ultra 190/50 ZR17 73W

Avon AV56 Storm 2 Ultra
Avon AV56 Storm 2 Ultra
Avon

Avon AV56 Storm 2 Ultra190/50 ZR17 73W

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Avon
Ширина:
190
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
W
EAN:
0029142684541
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  148,10 €

Цена по парче

148,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот