Споредете до 4 продукти:

Heidenau K66 Snowtex 100/80 D16 56P

Heidenau

Heidenau K66 Snowtex100/80 D16 56P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Heidenau
Ширина:
100
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
P
EAN:
4027694160984
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  57,10 €

Цена по парче

57,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот