Споредете до 4 продукти:

Michelin Pilot Alpin PA4 245/40 R18 97W

Michelin Pilot Alpin PA4
Michelin Pilot Alpin PA4
Michelin Pilot Alpin PA4
Michelin

Michelin Pilot Alpin PA4245/40 R18 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Michelin
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528705264581
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
70 dB

Највисока цена:  178,60 €

Цена по парче

178,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,02 €

Назад кон врвот