Споредете до 4 продукти:

Toyo PROXES R888R 265/30 ZR19 93Y

Toyo PROXES R888R
Toyo PROXES R888R
Toyo PROXES R888R
Toyo

Toyo PROXES R888R265/30 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Toyo
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4981910519263
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
E
73 dB

Највисока цена:  293,30 €

Цена по парче

293,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,86 €

Назад кон врвот