Споредете до 4 продукти:

Powertrac City Rover 235/65 R17 104H

Powertrac

Powertrac City Rover235/65 R17 104H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Powertrac
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
6970149451541
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  78,70 €

Цена по парче

78,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,91 €

Назад кон врвот