Споредете до 4 продукти:

Nankang ULTRA SPORT NS-2 265/30 ZR19 93Y

Nankang ULTRA SPORT NS-2
Nankang ULTRA SPORT NS-2
Nankang ULTRA SPORT NS-2
Nankang

Nankang ULTRA SPORT NS-2265/30 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Nankang
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
4712487533006
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  103,00 €

Цена по парче

103,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,95 €

Назад кон врвот