Споредете до 4 продукти:

Michelin Energy Saver+ 195/60 R15 88T

Michelin

Michelin Energy Saver+195/60 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Michelin
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706237119
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  94,20 €

Цена по парче

94,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,50 €

Назад кон врвот