Споредете до 4 продукти:

Falken Sincera SN832 Ecorun 165/60 R15 77T

Falken

Falken Sincera SN832 Ecorun165/60 R15 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Falken
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
4250427410524
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
69 dB

Највисока цена:  46,60 €

Цена по парче

46,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,30 €

Назад кон врвот