Споредете до 4 продукти:

Shinko SR881 140/70 R17 66V

Shinko

Shinko SR881140/70 R17 66V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Supersport улични гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
140
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
66
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692872542

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот