Споредете до 4 продукти:

Shinko SR244 Goldenboy 3.50 D18 62P

Shinko

Shinko SR244 Goldenboy3.50 D18 62P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
62
Индекс на брзина:
P
EAN:
4250663602813

Највисока цена:  88,7 €

Цена по парче

88,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот