Споредете до 4 продукти:

Shinko F230 110/90 D18 61V

Shinko

Shinko F230110/90 D18 61V

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи радијални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Shinko
Ширина:
110
Висина:
90
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
V
EAN:
8809692871194

Највисока цена:  123 €

Цена по парче

123 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,32 €

Назад кон врвот