Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta M+S 195 R14 106/104P

Sava

Sava Trenta M+S195 R14 106/104P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Sava
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
P
EAN:
5452000583437
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  89,3 €

Цена по парче

89,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот