Споредете до 4 продукти:

Sava Trenta 2 225/75 R16 121/120R

Sava

Sava Trenta 2225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Sava
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
5452000598639
ЕУ Етикета:
B
E
71 dB

Највисока цена:  126,3 €

Цена по парче

126,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот